ECPA -Ekonomik Modeli

İlgili Resimler

MODEL: EcolyTech-ECPA

ECPA-40  ECO

Kontrol

Otomatik

Çalışma Hücre akımı DC

25 A

Elektrik kaynağı

100-230 v 50/60 Hz

Elektrik  tüketimi

400 W

1 gram Aktif klor gr/ tuz tüketimi gr.

1 g/4g

Giriş suyu basıncı

2,2 bar

Toplam üretim kapasitesi (Anolit+ Katolit)

40 l/h

Anolit üretim kapasitesi

36 l/h

Katolit üretim kapasitesi

  4 l/h

Anolit: ORP (Redox)

850-900 mV

Anolit pH

5.0- 7.0

Aktif klor  (FAC) konsantrasyonu

500 ppm

FAC üretimi

20 g/h

Katolit  (NaOH)

 pH 13 – ORP -900   mV

Boyut YxGxD:

Y 600 x G 460 x D 250 mm

Ağırlık

18 kg

Sertifikasyon

CE, İSO

Garanti

1 yil

ÇALIŞMA ŞARTLARI

 

Çalışma için ortam sıcaklığı:

5-40 °C (24h ortalama = 35°C)

Yıllık ortalama hava nemi:

≤70% 85%

Çalıştırma ortamı:

havalandırma

KÜÇÜK BIR KASADA BÜYÜK BİR DEĞER.

Ekolit  Teknoloji, küçük işletmeler için özel üretilmiş  ECPA- 40 ECO modeli  müşterilere maliyeti yüksek olan kimyasal dezenfektan alımına bağlı kalmamak için üretilmiştir. Klinik, Seracılık, Restoran, Butik Otel, Villa tipi Yüzme havuzları, Gezi Yatları, Balık ve Meyve Sebze Halleri kendi dezenfektanını yerinde uygulamaya hazır olarak üretir. ECPA- 40 ECO cihazından elde edilen Hipokloröz Asit dezenfektanı bilinen dezenfektanlardan 100 kat daha etkili, doğal toksin madde içermeyen üretim maliyeti çok düşüktür. Cihazın satın alım maliyeti çök uygun olup geri dönüşümü 8-9 aydır.

EcolyTech–ECPA  sistemleri, çeşitli sektörlerde kullanılan zararlı kimyasal maddelerin yerini alabilecek,  zararsız, çevre dostu, etkil, üretimi ve kullanımı kolay Hipokloröz asit dezenfektan ve Sodyum Hidroksil çözeltisini üretmektedir. 

Tüm sistemler, kolay bakım, maksimum üretkenlik  ve  kendini otomatik olarak temizleme özelliyine sahipler.

  • Ürettiğimiz: PLC Kontro,Dokunmatik ekran ve Elektroliz hücrenin benzersiz tasarımı, enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını ve minimum hammadde israfını sağlar.
  • Ürettiğimiz; Elektroliz hücre, değerli metallerden ve iyon ayrıştırıcı seramik diyafram benzersiz tasarımı ile korozyona dayanaklıdır ve uzun ömürlüdür.
  • Hücre odalarından akan sıvılara karşı minimum hidrolik direnç vardır, bu da optimum akış hızına ulaşılmasını garanti eder.
  • PLC Kontrol ve Dokunmatik ekranın kullanımı kolay ve basittir. 
  • Üretilen çözeltilerin istikrarlı kalitesini sağlamak için çalışma akımının stabilizasyonu sağlanmıştır.
  • Her zaman ve her koşulda doğru dozajın sağlanması için tuzlu su besleme ünitesi mevcuttur.
  • Muhafaza aşındırıcı olmayan malzemelerden yapılmıştır. Borular ve konnektörler EPDM/PVDF plastikten olup agresif solüsyonlara karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Tüm giriş ve çıkış konektörleri, kolay kurulum sağlamak için ünitenin arkasında veya bir yanında bulunur.
  • Seviye anahtarları ünitenin otomatik olarak başlatılmasını ve durdurulmasını sağlar.

Hipokloröz Asit çözeltisini T.C.Bakanlığın, T.Halk Sağlığı, FDA, EPA, CDC, USDA Kurumları’nca Biyosidal Ürün Ruhsatnamesine sahiptir. CAS NO: 7790-92-3 tanılamaktadır.

Gıdayla Temas Bildirimi 1811

Hipokloröz asidin et, kümes hayvanları, balık ve deniz ürünleri, meyve ve sebzeler ve kabuklu yumurtalarda durulama gerektirmeyen bir dezenfektan olarak kullanılması FDA tarafından onaylanmıştır. 

FCN 1811, bütün veya kesilmiş et ve kümes hayvanlarının üretiminde ve hazırlanmasında elektrolitik olarak üretilen hipokloröz asidin sulu bir çözelti içinde antimikrobiyal bir madde olarak kullanılmasına yönelik FDA'nın bir Gıdayla Temas Bildirimidir (FCN); işlenmiş ve önceden şekillendirilmiş et ve kümes hayvanları; balık ve deniz ürünleri; meyve ve sebzeler; ve kabuklu yumurtalar. 

Gıdayla Temas Bildirimi 1811 hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıdaki FDA web sitesini ziyaret edin. 

Hipokloröz asit %100 güvenlidir ve insanlar için tahriş edici değildir. Kullanımıyla ilgili 300'ün üzerinde yayınlanmış araştırma makalesini web sitemizde bulabilirsiniz.

FDA web sitesini incelemek için tıklayınız